Wist u dat?


Wist je datOnze helpdesk staat u graag te woord. Soms zien we dat bepaalde vragen vaker voorkomen.

Dit zet ons aan het denken. Kunnen we onze software slimmer maken? Meestal lukt dat, maar af en toe zijn er afhankelijkheden waarop wij als leverancier geen invloed hebben.

Daarom geven wij u vanaf nu in iedere nieuwsbrief handige tips.

Wist je dat de keuze “toeslagpartner” is komen te vervallen voor gehuwden/samenwonenden?

Dit vanwege wijziging artikel 475d RV. (VTLB-rapport januari 2016)

Het wel of geen toeslagpartner zijn, is alleen nog van belang in het geval van een alleenstaande ouder, omdat dit gevolgen kan hebben voor het wel of niet toekennen van de alleenstaande ouderkop in het kindgebonden budget.

Je kunt alleenstaand zijn en toch een toeslagpartner hebben (als die in het buitenland verblijft of in detentie). Je hebt dan geen partner, geen gezamenlijke huishouding, maar wel een toeslagpartner.